Výzva Kontakt Členovia rodičovskej rady Dokumenty / zápisnice Pre deti od rodičov Poďakovania

Rodičovské združenie

Pre deti od rodičov

KARNEVAL 2023

Dňa 17. februára 2023 sa v telocvični školy uskutočnil karneval,

ktorý pre všetky deti a žiakov školy zorganizovali rodičia.

fotografie z podujatia nájdeš TU!

Karneval 2017 Dňa 10.februára rodičia zorganizovali pre deti v školskej telocvični karneval.  (Foto pozri TU!)

Karneval 2016 Dňa 5.februára rodičia usporiadali tradičný karneval pre deti.  (Foto pozri TU!)

Detský karneval 2015 Dňa ?.  (Foto pozri TU!)

Detský karneval 2014 Dňa 28.februára rodičia zorganizovali pre deti v školskej telocvični karneval.  (Foto pozri TU!)

Fašiangová párty 2013 Dňa 30.januára poobede sa konala v školskej telocvični vydarená "Fašiangová párty", ktorú organizovalo naše rodičovské združenie. Všetky deti dostali sladké fašiangové šišky. (Foto pozri TU!)

Školský karneval.   Konečne sa naši žiaci dočkali v škole aj poriadnej zábavy. Deti sa na chvíľu zmenili na krásné princezničky, odvážnych rozprávkových hrdinov, všakovaké milučké zvieratká ale aj na náruživých hokejových fanúšikov. Nože si pozrime fotografie ako si to naozaj užívali.