O nás Vítame Vás Kontakt Denný poriadok Dokumenty

Materská škola

Vítame Vás

Vítame Vás na internetovej stránke materskej školy. Našim cieľom je prinášať informácie pre rodičov detí navštevujúcich našu materskú školu, ako aj pre záujemcov o umiestnenie dieťaťa v našom zariadení.

V príprave človeka a jeho vzdelávaní pre ďalší život a úspešné napredovanie zohráva dôležitú úlohu práve výchova a vzdelávanie v rannom veku človeka.

A preto našim cieľom je vytvoriť deťom bezpečné miesto, kde môžu prežívať svoje pocity. Miesto, kde sú rešpektované a oceňované ich nápady, podnecované k samostatnému riešeniu problémov a k vzájomnému akceptovaniu sa.
Východiskom pre našu prácu je jedinečnosť každého dieťaťa, aktívne učenie a začleňovanie do skupiny a kolektívu. Spoločne pracujeme na tom, aby Vaše a "naše" deti prežili šťastné detstvo, detstvo, v ktorom nechýba istota a harmónia dodávajúca silu k zodpovednému a úspešnému zvládnutiu neskorších úloh
.